Zakon Miecza Północy

Forum Gildii - ''Zakon Miecza Północy''


#1 2007-07-06 15:02:41

Lord Hemdroghorn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 30
Punktów :   

Opłacalny Handel

Pomyślałem, że jeśli ktoś będzie potrzebował więcej jakiegoś surowca, np. kryształu, a nie będzie chciał marnować na niego tur, lub nie będzie miał zamiar kupić go na targu, to może się zgłosić do mnie, chętnie sprzedam jakiś surowiec w obniżonej cenie, powiedzmy 1 sztuka krychy będzie kosztować nie 11 czy 12 sztuk złota, ale np. 5. Tylko zanim ktś coś kupi, proszę mnie powiadomić, zagonie chłopów do roboty.

Offline

 

#2 2007-07-06 22:44:50

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Opłacalny Handel

Pomysł dobry, aczkolwiek dobrze by było żeby każdy członek jednak parę chatek posiadał, w chatkach parę chłopków i żeby te parę chłopków parę turek (nie wszystkie broń Boże) zużywało na produkcję...

Offline

 

#3 2007-08-02 10:42:25

Farell

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Opłacalny Handel

Witam wszystkich mających problemy z surowcami jeśli jakiegoś potrzebujecie piszcie mi ich nie brakuje to samo dotyczy złota problem w tym że nie bywam często na KONCIE dlatego niektóre posty mogą wygasnąć. na te które przeczytam odpowiem.

Offline

 

#4 2007-08-04 00:43:41

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Opłacalny Handel

Farellu - jeśli możesz wrzucaj co nieco do skarbca gildii - te surowce są potem przenoszone w bezpieczne miejsce (by nikt ich nie ukradł) zaś gdy ktoś będzie potrzebował wydam potrzebną ilość bo jestem prawie codziennie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xorena.pun.pl www.nslf2.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.roma.pun.pl www.starsofcabal.pun.pl