Zakon Miecza Północy

Forum Gildii - ''Zakon Miecza Północy''


#1 2007-07-06 17:55:29

Lord Hemdroghorn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 30
Punktów :   

Admini i Modzi...

Nie sądzicie, że coś jest jakby nie tak z moderatorami i administratorami DoH'a? Na przykład można by dodać na tą listę niezbyt duże zadowolenie z pracy Tensariotha, lub fakt, że modami są osoby, które według opinii niektórych graczy (tu odwołuję się na słowa Shiszki), nie powinni już nimi być. Ponadto admini pokazują się niezwykle rzadko. Dwa, może trzy razy widziałem Psychusa ale swoją drogą to jego wyrażanie się na forum w stosunku do jednego z problemów jakie zostały tam przedstawione, sprawia wrażenie jakby nie obchodziło go nic, tylko to, że pełni ważną rolę i nikt nie może mu podskoczyć, bo to admin. To mi się nie podoba. A no i najważniejsza sprawa polega na tym, że bardzo zaawansowani gracze, którzy nikomu nie przeszkadzali zostali zbanowani. Mówię tu o naszym najsilniejszym członku - Mefisto, jak i o Sir Samaelu, który nigdy raczej nie sprawiał kłopotów, jak długo go znam. Ale to nie koniec. Wielu innych graczy dostało kasację konta...Zbyt wielu. Coś tu jest nie tak. Co prawda, może niektórzy z nich mieli np. nieprzepisowy nick, ale miejcie się na baczności. Chyba modzi i reszta są nieźle wkurzeni...

Offline

 

#2 2007-07-06 22:56:40

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

Dobrze że piszesz o tym bo nawet nie wiedziałem że Mefisto siedzi w pace - chyba go na DoHu od czasu jakiegoś nie było bo by mi dał znać... postaram się czegoś dowiedzieć i sprawę wyjaśnić...
Natomiast co do Tensa, to prowadziłem z nim niejdną wojnę na forum i jak i kilka innych osób wytykałem mu braki i niedociągnięcia w funkcji moda jednak jest on chyba nie do ruszenia bez twardych dowodów...
Co do Psychusa, to wydaje mi się że bez reszty pochłania go dopracowywanie wojen gildii więc pewnie na nic innego nie poświęca czasu...

Offline

 

#3 2007-07-09 21:27:29

Lord Hemdroghorn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

No i jak? Wiesz już coś na temat Mefisto?

Offline

 

#4 2007-07-11 09:26:34

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

Niestety nie - do tej pory nie widziałem go na dohu - może wyjechał na wakacje albo co...

Offline

 

#5 2007-07-11 11:45:08

Lord Hemdroghorn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

Na pewno nie wziął urlopu, bo tak, to by jego nick był zaznaczony na czarno, a na czerwono są zbanowani. A co z jego gg?

Offline

 

#6 2007-07-11 21:58:19

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

Nie wiem - nie odpowiada... kilka razy pisałem mu na gg żeby się odezwał jak tylko będzie mógł i że to pilne bardzo... ale na razie zero odpowiedzi...

Offline

 

#7 2007-07-12 10:11:26

Lord Hemdroghorn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 30
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

No to mamy zabójstwo...

Offline

 

#8 2007-07-15 00:47:55

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Admini i Modzi...

Hmmm... widzę że Mefisto zniknął już z Zakonu a raczej został usunięty - za multikonto jak twierdzi Tensarioth... może wróci do nas w ten czy inny sposób...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.historianaruto.pun.pl www.pmp.pun.pl www.bodomki.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl www.zmierzch-wampir.pun.pl