Zakon Miecza Północy

Forum Gildii - ''Zakon Miecza Północy''


#1 2007-09-10 20:27:19

Nyarlathotep

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 6
Punktów :   

Komisja rekrutacyjna

Zakonnicy i Zakonniczki!
Piszę w związku z tym, że nasza gildia praktycznie nie pozyskuje nowych członków! Na forum DoHa można znaleźć wielu graczy, którzy poszukują gildii i mogliby nam się bardzo przydać. Nie chodzi mi o 3-4 levelowców (chociaż wielu ma potencjał) ale o graczy potężnych, dobrze wyćwiczonych i silnych. W temacie "Poszukuję gildii" pisali już przecież miedzy innymi Tensarioth czy Kronn... Proponuję więc powołać komisję, która wyszukiwałaby silnych graczy bez gildii i nakłaniała ich do dołączenia do nas.
Pozdrawiam
Nyarlathotep

Offline

 

#2 2007-09-11 10:25:34

Tequila Valandil

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-29
Posty: 36
Punktów :   

Re: Komisja rekrutacyjna

Więc tak - odnośnie tej komisji - Tensarioth szukał pewnie kolejnej gildii którą mógłby obrabować bo robił to już wiele razy i tylko po to opuszczał LOTR... Zaś z Kronn'em rozmawiałem - choć zaciekawiony był jednak szukał czegoś innego. ZMP pozostaje w obecnej liczbie ponieważ po części mało kto spełnia odpowiednie warunki a po części dobrzy gracze siedzą już w swoich gildiach i nie myślą o opuszczaniu ich. Zaś z nowymi nigdy nie wiadomo... Zeby Zakon rósł w siłę należy rekrutować dobrych i renomowanych graczy - mam pewną orientację w tym zakresie... Natomiast jeśli ktoś znajdzie taką osobę, proszę o przekazanie informacji a ja już zajmę się resztą... pozdrawiam...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.invinoveritas.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl www.mroza15.pun.pl www.mechatronicy2006.pun.pl www.eti2009.pun.pl